כיצד לבחור חברת הסעות?

בחירת חברת הסעות

בבואכם לבחור חברת הסעות אם זה הסעת עובדים למקום עבודתם, הסעת תלמידים לבית הספר או הסעת מטיילים, חשוב שתדעו אילו פרמטרים חשוב שתיקחו בחשבון. בחירת חברת הסעות אינה דבר של מה בכך וחשוב שתבחרו בחברה אמינה בעלת ניסיון ארוך בתחום.

חברת הסעות ובטיחות

בטיחות הוא הפרמטר החשוב ביותר שיש לקחת בחשבון בבואכם לבחור הסעות לחתונה. יש לוודא כי לחברת ההסעות שבחרתם יש את כל האישורים והרישיונות מטעם משרד התחבורה. אם מדובר בהסעות תלמידים, יש לבדוק שקיים אישור מטעם המועצה המקומית ומשרד החינוך, כך שבמקרה של תאונה חס וחלילה תהיו מכוסים על ידי חברת ביטוח. בדקו שכלי הרכב של החברה נמצאים בפיקוח מטעם משרד התחבורה ועוברים בדיקות כל תקופה כפי שנדרש בחוק – כל כלי הרכב צריכים לעבור בדיקות כל חודש ולקבל אישור של קצין בטיחות בתעבורה.

דבר נוסף שחשוב לבדוק ברכבים אשר מסיעים פעוטות וילדים הוא שבכל המושבים מותקנת חגורת בטיחות וכסאות המתאימים לגיל הילדים העתידים לעשות שימוש ברכב. כמו כן בגילאים אלו חשוב שיהיה מלווה מבוגר בנוסף לנהג. הנהג צריך להתרכז בנהיגה, ונדרש מישהו שיוכל להיענות על כל עניין אשר יתעורר על ידי הילדים במהלך הנסיעה ושישליט משמעת באוטובוס. עניין נוסף שחשוב לבדוק היא כשירות הנהגים המועסקים על ידי חברת ההסעות. מומלץ כי הנהגים יהיו ותיקים, מנוסים והכי חשוב זהירים. בדקו כי לכל הנהגים מצוי רישיון בתוקף ואין בעברם עבירות תנועה חמורות כמו, נהיגה בשכרות או בשלילה.

בנוסף יש לבדוק את צי האוטובוסים שיש בידי החברה. אם זו חברה ישנה או חדשה, יש לוודא כי האוטובוסים אינם מיושנים ומטופלים כראוי. זה לא נעים להעביר טיול של יום שלם באוטובוס ישן ולא נוח. אוטובוס חדש ומפואר הינו ערובה לכך שהטיול יעבור בנעימות, בכיף ובצורה מפנקת.

זמנים ומסלולים

בבחירת חברת הסעות למוסדות החינוך או למקום העבודה, חשוב לבחור חברה בעלת ניסיון, שתבנה עבורכם את מערך ההסעות. חברת הסעות מקצועית תדע לתשאל אתכם בצורה רלוונטית על מנת לבנות עבורכם את המסלול היעיל ביותר. בהתאם לסוג הנוסעים, מספרם, כתובותיהם וזמן ההגעה ליעד, חברה מנוסה תדע לבנות את המערך הסעות הטוב ביותר. תפעיל שיקול דעת האם כדאי לבחור באוטובוס גדול אחד, או לחלק את ההסעות למספר טרנזיטים או מיניבוסים. תבחר אם נקודת האיסוף תהיה אחת מרכזית או איסוף מבית הלקוח, תוך כדי התחשבות בעומסי התנועה, המרחקים וכו'.

דבר שנפוץ יותר בהסעות תיירים וטיולים הוא נהגים, אשר עוצרים בחנויות מסוימות אשר בהן יש להן הסכם עם בעל החנות. זה לא דבר כל כך נדיר שנהגי הסעות מקבלים עמלות על כך שהם מביאים לקוחות פוטנציאליים לחנויות שיש להם הסכם עם בעלם. עבור כל קנייה הם מקבלים עמלה שמנה. ודאו מראש עם חברת ההסעות שהיא מספקת לכם נהג, אשר לא ינסה לעשות עליכם קופה ויפגום בהנאה של הטיול.

כלי רכב מותאם עבור כל מטרה

כאשר בוחרים חברת הסעות חשוב לבדוק שיש להם רכבים מתאימים למטרה אותה אתם צריכים. במידה ואתם מחפשים הסעות תיירים ודאו כי הרכב הוא מפנק ונוח לנסיעות ארוכות, שתא המטען מספיק גדול על מנת להכיל את הציוד של כל הנוסעים וכמו כן מומלץ שיהיה מותקן בו מיקרופון למדריך ו-DVD. במידה ומדובר בהסעות ילדים, ודאו כי הכיסאות בטיחותיים עבורם וישנו מלווה צמוד בכל כלי רכב. במידה ויש נכים, צריך לוודא שיש להם מעלון המיועד להסעות נכים.
לחברת הסעות מקצועית יהיה בדרך כלל מגוון רחב של רכבים, על מנת שיוכלו להתאים את כלי הרכב בהתאם לדרישות ומטרת הלקוח.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
02-6737780

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
02-6737780
דילוג לתוכן