הסעות לנתב''ג

בשעה טובה ומוצלחת הגיע מועד החופשה המיוחל. הזמנתם כרטיסי טיסה, חדר בבית מלון, כרטיסים לאטרקציות ועוד. כל שנותר לכם לעשות הוא למצוא מישהו שיסיע אתכם לנתב"ג. אלא שאז סביר להניח שתגלו שעם הרכב הפרטי זה פשוט לא משתלם, שלשכן יש רכב קטן שלא מספיק לכולכם, שקרובי המשפחה עסוקים ושמונית ספיישל עולה הון תועפות… מייאש?

הסעות לנתב"ג החופשה מתחילה כבר בנסיעה

חברת א. ברזני הסעות בע"מ שמחה להציע לכם אלטרנטיבה: שירותי הסעות לנתב"ג, שיאפשרו לכם להגיע לשדה התעופה בנוחות, במהירות, מבלי לאחר ומבלי לבזבז הון תועפות.
עם שירותי הסעות לשדה התעופה של חברת א. ברזני הסעות בירושלים, תוכלו גם אתם ליהנות מראש שקט מדאגות ולהתחיל את חופשתכם כבר בנסיעה:
תחסך לכם עלות מונית הספיישל היקרה, במיוחד אם אתם מגיעים ממקומות מרוחקים, בשעות הלילה או בשבת.
לא תצטרכו להגיע עם רכב פרטי, להצטופף בו עם המשפחה והמזוודות ולהוציא דלק ודמי חניה מופרזים בחניון שדה התעופה.
תוכלו להיפטר מהתלות בטוב ליבם ובנכונותם של בני משפחה וחברים להסיע אתכם.
תוכלו להיות בטוחים שתגיעו בזמן לשדה התעופה, מבלי לטעות בכבישים המבלבלים של טרמינל 3 ומבלי להפסיד את הזמן היקר של הקניות בדיוטי פרי.
עם הסעות לנתב"ג תוכלו להתחיל את החופשה שלכם בראש שקט בלי לדאוג לדברים שאינם הכרחיים.

הסעות לנתב"ג – כל היתרונות תחת קורת גג אחת


חברת א. ברזני הסעות בע"מ מעמידה לרשותכם למעלה מ- 24 שנות ניסיון בתחום הסעות בכלל והסעות לנתב"ג בפרט. עימנו תוכלו ליהנות משירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר:

הסעות לנתב"ג והסעות מנתב"ג ולכל רחבי הארץ, 24 שעות ביממה, 6 ימים בשבוע.(לא כולל שבת).
רכבי הסעות מפוארים, מרווחים ומאובזרים, המאפשרים לכם לנסוע בנוחות מקסימלית (כולל הסעות נכים), יחד עם המזוודות שלכם.
נהגים מנוסים, זהירים ואדיבים.
הקפדה בלתי מתפשרת על הבטיחות – הן בנוגע לתקינות רכבי ההסעות והן בנוגע לזהירות ולמיומנות הנהיגה של נהגי ההסעות.

נסיעות לנתב"ג – אנו מזמינים גם אתכם להצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים של א. ברזני הסעות בע"מ. אם גם אתם מתכוננים לנסיעה לחו"ל, צרו עמנו קשר ונשמח להעניק לכם שירותי הסעות לנתב"ג ומנתב"ג בכל עת שתחפצו.

שירותי הסעות לנתב"ג

הסעות מנתב"ג

השבים ארצה מחו"ל זקוקים לקבלת שירותי חברת הסעות מנתב"ג. וזאת כדי להביא אותם אל מחוז חפצם במלוא הנוחות והמהירות. אין זה סוד שלאחר הטיסה הנוסעים עייפים ומותשים. כל מה שהם רוצים זה למצוא את עצמם בהקדם האפשרי בביתם. ואם הם מגיעים לביקור בארץ – הם חפצים למצוא את מקום האירוח שלהם בהקדם האפשרי. וזה לא תמיד קל. במיוחד אם הם מגיעים עם כבודה מסורבלת ותיקים לרוב.

הסעה מהירה ונוחה להגעה מידית

כדי להגיע בקלות ובשיא המהירות כדאי להזמין הסעה מנתב"ג. הסעה כזו תותאם לצרכי הנוסעים, ותתאים לציפיות שלהם. כאשר המטרה הינה להגיע בנוחות מקסימלית אל היעד. כדי ליהנות מנסיעה נוחה צריך להזמין הסעה מחברה שמציעה שירותי הסעות מנתב"ג. חברה ייעודית שמתאימה את שירותיה לנוחתים מחו"ל. חשוב שהשירות יתאים למספר פרמטרים משמעותיים. כך שהוא יענה על הצורך במלואו.

רכב חדיש ונוח – חשוב שהרכב שבו ניסע יהיה חדיש ונוח. שהנסיעה תהיה נעימה ונינוחה.

לוח זמנים – לאחר הטיסה אין לנו עוד כוחות להעביר את הזמן בהמתנה מיותרת. כן, אנו רוצים לראות את עצמנו כמה שיותר מהר בבית. באם חברת ההסעות עומדת בזמנים, נוכל לעבור את השלב הזה במהירות, בלי להמתין בשדה התעופה עד שההסעה תגיע.

הסעה מהירה ונוחה לשדה התעופה

שירותיות – כאשר עומדים עייפים מהטיסה באישון לילה או אפילו בשעות לפני הצהריים או בכל שעה אחרת, ומזוודות כבדות סביבנו, אנחנו צריכים נהג עם תודעת שירות גבוהה שיציע לנו שירות מפנק ומבין. נהג בעל תודעת שירות גבוהה יוצא מנקודת הנחה שאם אנחנו זקוקים להסעות מנתב"ג, אנחנו מגיעים לאחר טיסה מעייפת, ומה שאנחנו צריכים זה מענה מיטבי ושירות אדיב.

שליטה בדרכים – נסיעה מנתב"ג לכל מקום בארץ עשויה להיות קצרה יותר או פחות. הדבר תלוי בנקודת היעד שלנו, אבל לגמרי לא רק. גם היכולות של הנהג וההיכרות שלו עם הכבישים משפיעה על משך זמן הנסיעה. נכון שכל נהג נעזר בוויז, אבל מי שמתמצא בעצמו בכבישים ויודע לקצר את הדרך יוכל להביא אותנו ליעדנו במהירות רבה.

נתב"ג
צילום: עמית מוסקוביץ'

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
02-6737780

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
02-6737780
דילוג לתוכן