הסעות בירושלים

תוכן עניינים

מחפשים חברה מקצועית למתן שירותי הסעות בירושלים?
אתם זקוקים לחברה שמכירה את העיר ככף ידה – כל שעל וכל סמטה, כל פתרונות החנייה ודרכי העיקוף של פקקי התנועה הקבועים ועבודות הבנייה, שמעכבים את הנוסעים ברחובות העיר יום אחרי יום. אתם זקוקים לחברה שהבית שלה הוא בעיר עצמה, כבר 30 שנה.א. ברזני הסעות בע"מ – החל משנת – 1987.

בסיסה ולבה של חברת א. ברזני שוכנים בירושלים החל מהקמתה, וניסיונה הרב בפעילותה בעיר
הופך אותה למומחית בתכנון שירותי הסעות בירושלים לסוגיהם השונים:

✔ עובדים
✔ תלמידים
✔ לנתב"ג ולהיפך
✔ נכים
✔ תיירים ומטיילים
✔ אירועים פרטיים

לא משנה לאן אתם צריכים להגיע בעיר , כשהצוות של א. ברזני מופקד על ההגה, אתם תגיעו לשם בדרך הטובה והמהירה ביותר, והכי חשוב, בנוחות ובבטחה.

ירושלים הבירה
הסעות בירושלים

הסעות בירושלים - למה דווקא איתנו?

פתרונות רכב מדויקים ומגוונים לכל לקוח
לכל נסיעה יש לנו את הפתרון המתאים בשבילכם: לרשות א. ברזני צי רחבים ענק המונה כ-140 כלי רכב בגדלים ומסוגים שונים: אוטובוסים במבחר גדלים, מיניבוסים, מוניות וכו', ואף מעלונים מיוחדים לנכים בכיסאות גלגלים. מבחר הרכבים שלנו נותן לכם יכולת לקבל בדיוק את גודל רכב ההסעה הרצוי, בעלות הנוחה ביותר עבורכם וללא הוצאות מיותרות.מבחר הפתרונות הממוקדים שלנו מאפשר גם לאוכלוסיית מוגבלי התנועה ליהנות משירותי הסעות בירושלים, בזכות רכבים המותאמים במיוחד לצורך זה.

היכרות מעמיקה עם השטח
חברת א. ברזני מתגאה במומחיות שלה בביצוע הסעות בירושלים. בזכות שנים ארוכות של מתן שירות לעובדים, לתלמידים, למטיילים, לאמנים, לאנשי עסקים ועוד ברחבי העיר על כל שכונותיה, כל אחד מנהגי החברה נהנה מהיכרות מקיפה ויסודית עם רחובות העיר והאתגרים שהיא מציבה בפני הנוהגים בה.

שירות מדהים
כאשר אתם מזמינים מאיתנו, יש לכם את הביטחון שהמסלול שנתכנן עבורכם ייבנה מתוך ראייה כוללת והבנה מעמיקה של העיר, על מנת לספק לכם את השירות הטוב והמדויק ביותר, ללא שום עיכוב, מדי יום ביומו.

בטיחות ונוחות
על מנת לתת לנוסעים עמנו את השירות הטוב ביותר, חברת א. ברזני מקפידה על בטיחות, נוחות ויעילות בניהול רכביה. החברה מפעילה ניידת פיקוח ומשרד ממוחשב למעקב לווייני אונליין אחרי רכביה. כל כלי רכב מנוקה לעילא, עובר בדיקות אחת לחודש ומצויד בכל אביזרי הבטיחות הנדרשים. לחברה כל הרישיונות הדרושים, החל מתעודת הסמכה של משרד התחבורה וכלה בתו תקן ממכון התקנים – הכל על מנת לספק לכם שירות באיכות ובבטיחות מלאה.

שירותי הסעות בירושלים והסביבה

ירושלים היא עיר אידיאלית עבור הזמנת שירותי הסעות. מלבד המורכבות הדמוגראפית של העיר, מגיעים אליה מדי יום אלפי תיירים ומבקרים מכל רחבי העולם. באמצעות שירותי הסעות בירושלים ניתן למנוע עמידה בפקקים ולהבטיח דיוק בלוח הזמנים של הטיול. מעבר לכך, השירות מתאים עבור קהל יעד מגוון כגון:

  • עובדים
  • עסקים וחנויות
  • משרדים
  • תיירים
  • תלמידים ובתי ספר

חשוב לתאם מראש שירותי הסעות בירושלים ולוודא את הניסיון של החברה המבצעת, את הכשרת הנהגים ואת העמידה בתווי התקן המחמירים של משרד העבודה. כך ניתן ליהנות מהשירות ולהגיע אל היעד בשלום מכל מקום בירושלים או בסביבתה.

הסעות בירושלים

הזמנת אוטובוס בירושלים

יש מספר טיפים שיכולים לעזור בהזמנת שירותי הסעות בירושלים. ראשית, יש הבדלים בין הזמנה של אוטובוס המכיל בערך 50 מקומות לבין הזמנת מידיבוס או מיניבוס. הזמנת אוטובוס בירושלים מתאימה בעיקר עבור קבוצות גדולות ודורשת תיאום מוקדם. שנית,, כדאי לבדוק מה כולל האוטובוס מבחינת אבזור, אמצעי בטיחות, מערכות בידור ומיזוג וכן הלאה. אוטובוס המתוחזק ברמה גבוהה מקלל על הנוסעים ומאפשרים נסיעה נעימה גם בחודשי הקיץ החמים.

חברתנו נותנת שירות בכל ירושלים והסביבה כולל:
העיר העתיקה, נחלאות, בית הכרם, בית וגן, גבעת רם, גבעת שאול, הגבעה הצרפתית, המושבה הגרמנית, הר הצופים, הר חוצבים, יפה נוף, מחנה יהודה, מגרש הרוסים, מלחה, ממילא, עין כרם, פסגת זאב, קטמון, קריית היובל, קריית הממשלה, רחביה, שערי צדק, הדסה, תלפיות, קסטל, מבשרת ציון, בית זית ועוד.

מגדל דוד ירושלים

צילום: יונח באבי

"חלק מהזכויות שמורות לפי cc-by"

איך מתבצעת הזמנה?

הזמנה של שירותי הסעות בירושלים מחייבת בדיקה מקיפה והשוואה בין חברות. רצוי לתת עדיפות לחברה עם ניסיון, המכירה היטב את איזור ירושלים ואת מאפייני העיר. השאיפה העיקרית היא למצוא שירותי הסעות העולים בקנה אחד עם הצרכים של הלקוחות.
אנחנו בחברת א. ברזני הסעות בע"מ עוסקים בתחום כבר שנים רבות. יש לנו את הרקע הדרוש על מנת להציע הסעות במחיר אטרקטיבי. אנו מתפעלים צי רכבים מגוונים, מעסיקים קציני בטיחות בתעבורה ומתחייבים לעמידה מדויקת בלוח הזמנים. צרו קשר עםםם נציגינו ובואו לשמוע פרטים נוספים על תיאום שירותי הסעות מכל הסוגים.

שאלות ותשובות נפוצות

שירות הסעות מספק הסעות בין שני יעדים ספציפיים או יותר, לרוב במרווחי זמן קבועים. שירותים אלה משמשים בדרך כלל להסעת אנשים למרחקים קצרים עד בינוניים.

שירותי הסעות יכולים להשתמש בכלי רכב שונים, לרבות מיניבוסים ולעיתים אוטובוסים גדולים שך 50-60 מקומות. סוג הרכב תלוי לרוב במספר הנוסעים ובמטרת השירות.

שירותי הסעות נמצאים לרוב בשדות תעופה, בתי מלון, תחנות רכבת ואטרקציות תיירותיות. הם מסיעים נוסעים בין מיקומים אלו לבין אזורי מפתח אחרים כגון מרכזי ערים או מלונות ספציפיים.

לשירותי הסעות רבים יש שילוט ברור על רכבם המציין את יעדם ושם החברה. לחלק מהשירותים עשויים להיות גם אזורי המתנה או קיוסקים ייעודיים במוקדי תחבורה.

מומלץ לבצע הזמנה מראש, בעיקר בכדי לוודא שיש רכב מתאים זמין לתאריך המבוקש, ולהיות מסונכרנים בלוח הזמנים.

עלות שירותי ההסעות משתנה. ההבדל העיקרי הוא בין הסעות בתוך העיר להסעות מחוץ לעיר. כמו כן, לעיתים לשעת ההסעה יש השפעה על המחיר.

שירותי הסעות רבים מספקים כלי רכב מצוידים לנוסעים עם מוגבלויות. מומלץ לבדוק מראש.

כן, חברות רבות מציעות שירותי הסעות פרטיות שניתן להזמין לקבוצות או אירועים בודדים. אלה עשויים להיות יקרים יותר מאשר הסעות משותפות אך מספקים פרטיות וגמישות יותר.

רוב שירותי ההסעות מתאימים לכבודה, במיוחד אלה הפועלים משדות תעופה. עם זאת, המקום עשוי להיות מוגבל, ולכן נוסעים עם כמות גדולה של כבודה צריכים לבדוק מראש.

חלק משירותי ההסעות, במיוחד אלה בשדות התעופה הגדולים כמו נמל תעופה בן גוריון או רמון ליד אילת, עשויים לפעול מסביב לשעון. לאחרים עשויים להיות שעות פעילות ספציפיות. תמיד עדיף לבדוק את התזמונים מראש.

המדיניות לגבי חיות מחמד משתנה. שירותי הסעות מסוימים עשויים לאפשר חיות מחמד קטנות במנשאים, בעוד שאחרים עשויים לנהוג במדיניות קפדנית ללא חיות מחמד. על הנוסעים לברר מראש.

כן, ספקי שירותי הסעות רבים מציעים הסכמים חוזיים לעסקים. זה יכול להיות שימושי עבור תאגידים שדורשים הסעות קבועות עבור עובדים, לקוחות או אורחים.

שירותי הסעות יכולים לשפר את תדמית העסק על ידי מתן תחבורה נוחה לבעלי עניין. הם יכולים גם להפחית את דרישות החניה, לשפר את הדייקנות ולהבטיח שלקוחות או עובדים מגיעים ליעדם בבטחה ובנוחות.

בהחלט. שירותי הסעות מיוחדים נותנים מענה לאירועים, כנסים וכנסים. הם מבטיחים שהמשתתפים עוברים ביעילות בין בתי מלון, מקומות אירועים ומקומות מרכזיים אחרים.

שירותי הסעות רבים מציעים פתרונות תחבורה לבתי ספר, מכללות ואוניברסיטאות. אלה יכולים לנוע בין הסעות יומיות לסטודנטים ועד הסעות לאירועים מיוחדים.

חברתנו מבטיחה לכם נסיעה בטוחה שלווה ומרתקת! מעוניינים לשאול עוד שאלות?
לשמוע עוד פרטים? ברזני הסעות כאן בשבילכם!

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
02-6737780

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
02-6737780
דילוג לתוכן