אוטובוסים לטיולים

הסעות לטיולים

בכל שנה בחודשי הקיץ מדינתנו היפה מתמלאת בתיירים מכל רחבי העולם. ארצנו היא אמנם קטנה, אך טומנת בחובה המון נופים מרהיבים. בשטחה הקטן היא מכילה מדבר, חופים, נחלים, יערות ענקיים וכו'. המון אתרי תיירות פזורים לכל אורכה ורוחבה של הארץ, כאשר חלקם הם אתרי עלייה לרגל עבור כל הדתות. השמש הישראלית, שחסרה להם בארצם מאד קוסמת להם, וזה לא מראה נדיר לראות תיירים שרופים מכף רגל ועד ראש. אנו הישראלים לא פעם אוהבים להתלונן על הגעתם של התיירים, שתופסים לנו את חופי הים, המלונות וכל חלקה טובה בארץ. חשוב לזכור שתיירות הוא עסק מאד מכניס למדינה וחשוב לקבל אותם בסבר פנים יפות כפי שהיינו רוצים ומצפים שיקבלו אותנו בארץ זרה. כמו כן זכרו כי כל אחד מאיתנו הוא שגריר של המדינה, ולכן חשוב לגרום להם חוויה חיובית בביקור שלהם ולהעלות את המודעות של מדינת ישראל בכל רחבי העולם.

שירותי הסעות לתיירים

לארץ מגיעים מגוון תיירים, למטרות שונות. ישנם תיירים, ברובם יהודים אשר באים להתארח אצל משפחה או חברים ובדרך כלל מארחיהם ידאגו לקחת אותם לטייל ברחבי הארץ עצמאית או בעזרת חברת הסעות תיירים אחרים, אוהבים להתמקם באחת מערי החוף בארץ – תל אביב, אשדוד, נתניה ובעיקר להשתזף, לתפוס צבע, לאכול, ולבלות, והם לא נוהגים לטייל הרבה. סוג אחר של תיירים, הם אלו שבאו לחרוש את הארץ, רוצים לטייל ולהספיק לראות כמה שיותר אתרים. המון פעמים הם מאד מוגבלים בזמן ולכן חשוב להם שהטיול יהיה מאורגן כמו שצריך על מנת שיספיקו לראות ככל האפשר. לרוב הם יעדיפו לסגור את כל המנהלות עוד מארץ המוצא שלהם. בדרך כלל יצרו קשר עם חברת הנסיעות שלהם, וזאת תסגור להם חברת הסעות בארץ שמציעה שירותי הסעות תיירים חלקם ישאירו את זה לארץ ויסגרו עם חברת ההסעות בשדה התעופה או דרך סוכנות נסיעות הנמצאת בארץ. מחירי הנסיעה משתנים בין חברות ההסעות ונקבעים לפי מספר ימי הטיול, גודל האוטובוס וסוגו, מרחק הנסיעה ומספר הנוסעים.

התייר בארץ ישראל

לתיירים המגיעים מחו"ל לא תמיד יהיה נוח להתנייד עצמאית בארצנו. אמנם אנו חושבם שאנו מדינה נאורה ומתקדמת, אך האמת היא שארצנו לא תמיד כה ידידותית לתיירים. בהמון מן המקומות השילוט שיש הוא בעברית בלבד, ותייר שמנסה לאתר משהו, יכול למצוא את עצמו לא פעם אבוד אל מול האותיות הלא ברורות הללו. בנוסף בתקופת התיירות, הכבישים פקוקים, אתרי התיירות עמוסים וישנו מחסור חמור בחניה. בתור תייר זר קשה להתנהל ולהסתדר לבד במקומות אלה. חברת הסעות לתיירים תתכנן את מסלול הטיול מראש, תתאם עם המקומות אליהם תגיע מבעוד מועד, תרכוש כרטיסים ותדאג לשמור חניה. לתייר, שבא לנפוש כל מה שנותר הוא לעלות להסעה, וליהנות מהנוף המשתנה בדרך ליעד. ניתן לקבוע עם חברת ההסעות טיולים יומיים או לשריין את שירותיה למספר ימים. כבר בהגעה לשדה התעופה, יחכה אוטובוס מפנק שיסיע את התיירים לבית המלון שלהם. הנהג ילווה אותם ויציג להם את התכנון לימים הקרובים.

כיצד לבחור חברת הסעות לתיירים?

במידה ואתם מתכננים לטייל בארץ, או מעוניינים לשכור שירות הסעות עבור תיירים, רצוי קודם כל לתכנן את המסלול, כך שיהיה הגיוני. אם אתם מתחילים בדרום הארץ, אל תתכנו לנסוע משם ישר לצפון ואז לחזור למרכז, זה יעלה לכם יותר כסף ויגרור טרטור שיכול להימנע. לאחר שאתם סוגרים מסלול, צרו קשר עם חברות ההסעות שמתמחות בהסעות לתיירים. בדקו כי יש ברשותה מספר אוטובוסים לטיולים מתאימים ונוחים לטיולים ארוכים וכי היא מייעדת כלי רכב אלו רק למטרה זאת. ככל הנראה התיירים ישהו זמן באוטובוס, לכן חשוב לבדוק כי לכלי הרכב ישנם כסאות נוחים, שתא המטען מספיק גדול להכיל ציוד רב, שיש מקום להכיל את כל התיירים וכי מערכת הכריזה באוטובוס תקינה. בנוסף בדקו שהמזגן עובד, שיש חלונות מספיק גדולים עם וילונות למניעת כניסת שמש, וכי יש טלוויזיה ו- DVD על מנת להנעים את זמנם של נוסעי האוטובוס.
בדקו כי לחברה יש רישיון בתוקף ממשרד התחבורה למטרת שירותי הסעות ואישור בדיקה חודשי הניתן על ידי קצין בטיחות רכב מוסמך. תוודאו כי הנהגים בחברה הם בעלי ניסיון, בלי הרשות חמורות על הכביש וכי הם מכירים את הארץ ואת המסלולים היטב.
בנוסף בדקו המלצות עבור שירותי הסעות לתיירים מלקוחות באינטרנט שנסעו איתם, ושאלו בסביבה הקרובה שלכם להמלצות.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
02-6737780

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
02-6737780
דילוג לתוכן