072-2645413
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

רעיונות לטיולים לפסח

 
 
 

פסח וטיולים זה תמיד הולך ביחד. למה? כי פסח מבשר את האביב, ואת סוף החורף אשר בו נמנענו מלצאת לטיולים בחיק הטבע בגלל מזג האוויר הגשום או הקר או בגלל הרוחות או בגלל שכולם היו חולים בשפעת חורפית מעצבנת וכדומה. חג הפסח כולל חופשה ארוכה של שבועיים וחצי ממוסדות הלימודים, וגם אנשים עובדים רבים לוקחים את החופשה השנתית שלהם בתקופה מקסימה זו.
 
 
 
רעיונות לטיולים לפסח
 
 
 
 
 

ארגן טיולים עם הסעות מקצועיות

 
טיולים רבים מאורגנים עם הסעות מיוחדות לטיולים של חברות בצורה מסודרת לרבות טיולי מוסדות חינוך, טיולי תנועות הנוער, טיולים של בני גיל הזהב, טיולי תיירים מחו"ל וכדומה. לטיולים מאורגנים אלה יש את יתרון השלווה, והנסיעה המשותפת שתמיד מוסיפה לגיבוש האנשים בטיול ומאפשרת להם לדבר, להאזין למוסיקה או להקשיב לדברי המדריך בזמן שהאוטובוס נוסע עם נהג מקצועי ומנוסה.
 

רעיונות לטיולים לפסח

 
אין זה סוד כי בחג הפסח ניתן לצאת לטיולים מרהיבים בכל רחבי הארץ, ואפשר לארגן אותם עם אוטובוסים או מיניבוסים של חברת הסעות לטיולים, גם כדי להקל על המשתתפים בטיול ושלא יחוייבו לנהוג כל הזמן, וגם כדי להשכיל באמת מהנופים הנמצאים סביב.
לכן עדיף תמיד ללכת על חברת הסעות המשלבת סיורים באתרים חשובים ובנוסף טיול מהנה ומרתק. בתקופת האביב כדאי ללכת על נופים יותר ירוקים וחיים ולהנות מפריחת האביב המדהימה.
 

לאן כדאי לנסוע בחג הפסח

 
למעשה כל הארץ נמצאת בפריחה בעונת הפסח, ולכל מקום אשר תחליטו לנסוע אליו, תוכלו לחזות בכך בצורה מרהיבה. המקומות היותר מבוקשים בפסח הם:

  • יערות הכרמל אשר צופים לעבר מפרץ חיפה ועמק יזרעאל
  • הרי הגליל המערביים אשר צופים לעבר הים התיכון
  • עמק החולה ואצבע הגליל אשר מאופיינים בפריחה של עצי פרי רבים בעונה זו
  • שפלת יהודה והרי ירושלים אשר בהם צומחים גפנים שמתחילים להבשיל בעונה זו
  • צפון הנגב על גבעות הכלניות המפורסמות אשר בו ועל מרבדים פרחוניים נוספים


אם אתם מעוניינים לארגן טיול בפסח או בכל תקופה אחרת בשנה, חברת ברזני הסעות עומדת לשירותכם עם צי גדול של רכבים מודרניים מכל הסוגים, וכמו כן נהגים מקצועיים לכל נסיעה.
לפרטים נוספים חייגו עכשיו: