072-2645413
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

רכב הסעות להשכרה

 

פתרון נהדר למי שרוצה לטייל באופן עצמאי

 
מי שאוהב לטייל, מי שמחפש דרך להגיע לאירוע או מי שצריך רכב לאירוע נקודתי לטקס צבאי של הילד בדרום הרחוק או פגישה בתל אביב, כולם יצטרכו חברת הסעות אמינה ומנוסה שתספק להם את כל האפשרויות. חברת הסעות תדאג לכל מה שתצטרכו עם דגש על עמידה בזמנים שהלקוח מציב וסוג הרכב המתאים. אך מי שרוצה לטייל באופן יותר עצמאי, רכב הסעות להשכרה הוא פתרון נהדר.
 
 
 

רכב הסעות להשכרה מיד אצלכם

 
 
  • אם תרצו רכב הסעות משלכם, בלי נהג, כדי שתוכלו לאסוף את כל המשפחה ולצאת לטיול בכותל המערבי ובירושלים העתיקה, סוף שבוע של קמפינג בכנרת או טיול בגליל העליון. רכב הסעות שיהיה שלכם לכמה זמן שתצטרכו הוא הפתרון המושלם למי שמחפש טיול קצת יותר עצמאי או הסעה לאירוע רחוק בלי להרגיש שהנהג מחכה לו ועם אפשרויות עצירה וחזרה גמישות יותר. רכב הסעות להשכרה מכל הסוגים, כולל רכבים פרטיים וגם רכב טרנזיט ליותר אנשים מחכים לכם אצל א. ברזני הסעות בע"מ במחירים הוגנים ומשתלמים.
 
 
 
רכב הסעות להשכרה
 
 
 
 

ניתן להזמין רכב עם נהג!

 
  • ניתנת אפשרות גם להשכיר רכב עם נהג וכך גם לקבל עצמאיות מוחלטת בזמנים ובעצירות המתוכננות וגם להיות בראש שקט כשיש נהג בטוח ומנוסה שמוביל אותנו. יש מספר רב של אנשים ללא רישיון נהיגה וכשהתחבורה הציבורית מקרטעת והאפשרויות הרבות נפסלות, א. ברזני הסעות בע"מ יהיו לצדכם בכל יום בשבוע ובכל שעה עם מיטב הנהגים והרכבים לכל היעדים.
 

ניתן להשכיר את כל סוגי הרכבים

 
 
כל סוגי הרכבים מחכים רק לכם כדי שתבחרו את הבחירה הטובה ביותר עבור האירוע שלכם. בין אם מדובר על הסעה לנמל תעופה בן גוריון, הסעות עובדים או תלמידים, השכרת רכב עצמאית או הסעה מאורגנת, אנחנו כאן לשירותכם עם כל סוגי הרכבים: אוטובוסים להשכרה, מיניבוסים, טרנזיטים ורכבים פרטיים.
 
 

א. ברזני הסעות בע"מ תמיד כאן בשבילך

 
לא משנה לאן אתה צריך לנסוע, א. ברזני הסעות בע"מ תמיד תהיה הבחירה המושלמת עבורך. שלושים שנים של ניסיון מדברות בעד עצמן, חברת הסעות ברמה הכי גבוהה שיש שדואגת לרכבים שכורים, הסעות לאירועים וכל דבר שתצטרכו.

 
צרו עמנו קשר עוד היום להצעת מחיר והזמנות