072-2645413
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פסטיבל התמר 2015 - מחפשים הסעה?

 
לקראת הסתיו, הולך ומתקרב המועד של פתיחת פסטיבל התמר 2015. זהו פסטיבל שמושך אליו אמנים מכל הארץ ואף אמנים בינ"ל. הוא משלב בין הופעות חינמיות להופעות בתשלום והכל בלב המדבר המדהים, תחת הר מצדה, כאשר יש לא מעט הופעות זריחה מקסימות מאד. רשימת האמנים לפסטיבל אמנם עוד לא סגורה אבל דבר אחד ברור: כשאתם תחפשו הסעות לפסטיבל התמר 2015, אתם תפנו אך ורק לחברת א. ברזני הסעות בע"מ.
 

מדוע לפנות דווקא אלינו?

 
הניסיון הרב שלנו - לחברת א. ברזני הסעות בע"מ יש ניסיון רב בהסעות ארוכות לאזורים שונים לרחבי הארץ. הניסיון שצברנו לאורך 27 השנים האחרונות מעיד כמובן על ההצלחה שלנו. בעבר אף סיפקנו הסעות לפסטיבלים קודמים באזור ים המלח, ולכן כמובן שגם לקראת הפסטיבל הקרוב נשמח לספק שירותי הסעות לפסטיבל התמר 2015, ברמה גבוהה במיוחד.

איסוף מכל נקודה בארץ - האם אתם מעוניינים בשירותי הסעות לפסטיבל התמר 2015 בנקודות איסוף מחיפה? לאיסוף מירושלים? מאשדוד? מתל אביב? לא משנה מהי נקודת האיסוף, לחברת א. ברזני הסעות בע"מ יש את התשובה עבורכם. נשמח לספק לכם שירות מכל נקודה בארץ, ולהעביר את הנוסעים לפסטיבל התמר. כמובן שהדבר נכון גם לכיוון השני, ובסיום הפסטיבל, נחזיר את כולם לביתם בשלום.

תנאי דרך לא פשוטים - הדרך לים המלח איננה פשוטה כלל, והיא כוללת לא מעט ירידות חדות במיוחד ותנאי נסיעה שרוב תושבי הארץ לא מורגלים בהם, על אחת כמה וכמה אם רוצים להגיע להופעת זריחה ב- 4 לפנות בוקר. במקרים הללו, חובה להיעזר בישרותי הסעות שכן הנהגים המנוסים יוכלו להביא את הנוסעים בבטיחות ליעד בכל שעה.

 

ליהנות כמו שצריך מהפסטיבל

 
לסיכום, אם אתם באמת רוצים למצות את המקסימום מרגעי פסטיבל התמר הקרוב, צרו קשר עם חברת א. ברזני הסעות בע"מ ותוכלו באמת ליהנות מכל רגע!