072-2645413
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פסטיבל התמר 2014 - על התפקוד של א. ברזני הסעות בע"מ

 
אחד הפסטיבלים הגדולים והחגיגיים ביותר בארץ, כפי שאתם בוודאי מכירים, הוא פסטיבל התמר שנערך במועצה האזורית תמר ליד ים המלח. בכל מה שנוגע לפסטיבל האחרון שנערך באוקטובר 2014, הרי שהפסטיבל נערך כארבעה ימים וכלל שפע של מופעים - התקווה 6, אהוד בנאי, הדג נחש, ריף כהן, נורית גלרון, אריאל זילבר, שלמה ארצי ועוד שפע של מופעים. המשותף לכל המופעים הללו הוא שאנשים רבים באו אליהם בעזרת השירות של הסעות לפסטיבל התמר 2014 שחברת א. ברזני הסעות בע"מ סיפקה.
 

מדוע דווקא א. ברזני הסעות בע"מ הייתה המובילה?

 
הסעות מכל רחבי הארץ - חברת א. ברזני הסעות בע"מ היא מחברות ההסעות הבודדות בארץ שיכלה לספק הסעות לפסטיבל התמר 2014 ברמה גבוהה, משום שמדובר על חברה בפריסה ארצית .זה אומר שהחברה יכלה לאסוף אנשים מאזור ירושלים, מאזור הצפון, מאזור המרכז וגם מאזורים נוספים באזור הדרום כדי שכולם יוכלו להגיע לפסטיבל הגדול.
הסעות בכל זמן - מאחר שלא כולם באו לפסטיבל לראות את כל המופעים, והרוב באו ליום או יומיים, הרי שרבים פנו אל חברת א. ברזני הסעות בע"מ בכדי שזו תספק הסעות לפסטיבל התמר 2014 לכל הימים בפועל, כשבכל יום היה צורך גם להסיע אנשים לפסטיבל וגם להחזיר אותם. חברת א. ברזני הסעות בע"מ עמדה כמובן באתגר וסיפקה שירותי הסעות מתקדמים לכל הבאים לפסטיבל.
נסיעות בטוחות - אחד הדברים שעליהם תמיד מקפידים בחברת א. ברזני הסעות בע"מ זה הבטיחות בנסיעה, ותקן ה- ISO שיש לה מעיד על כך. לכן, בעת שזו סיפקה שירותי הסעות לפסטיבל התמר 2014 הרי שהיא יכלה לדווח על אפס תקלות ואפס תאונות, למרות הנסיעות הארוכות.
 

וגם האווירה היא נעימה

 
מעבר לכל העניינים הקריטיים שציינו כאן, הרי שחשוב גם להבין כי החברה מספקת רכבי הסעות מרווחים, ממוזגים ונעימים מאד, שמותאמים לנסיעה הממושכת אל אזור מצדה וים המלח. זה הופך את הנסיעה באמת לחוויה נהדרת, לא פחות מאשר הפסטיבל עצמו.