072-2645413
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פסטיבל התמר עם חברת א. ברזני הסעות בע"מ

 
אחד הפסטיבלים המדהימים והמושקעים ביותר שנערכים מידי שנה בארץ הוא פסטיבל התמר שנערך באזור ים המלח, במועצה האזורית תמר, בסמוך להר מצדה. מידי שנה, פסטיבל התמר מארח את מיטב אמני ישראל ואף מספר אמנים בינ"ל. אולם, איך אתם מתכוונים להגיע לפסטיבל הקרוב? הרי מדובר על מקום מרוחק מאד מכל אזור אחר בארץ. הפתרון הוא כמובן, לפנות בהקדם לחברת א. ברזני, ולהזמין מאתנו הסעות לים המלח.
 

מה אנחנו נוכל לספק לכם?

 
הסעות לכל יום בפסטיבל - לרוב, פסטיבל התמר נערך כארבעה ימים. אנחנו נשמח לספק לכם הסעות לפסטיבל התמר לכל יום בפסטיבל. כך, בין אם ברצונכם להגיע כבר מהיום הראשון ובין אם אתם רוצים להגיע ביום האחרון, אנחנו נהיה שם עבורכם ונשמח לספק לכם שירותי הסעה גם לשטח הפסטיבל, וכמובן גם חזרה ממנו.
ניסיון בנסיעות ארוכות - באופן טבעי, משך הזמן של הסעה לפסטיבל התמר איננו קצר. נסיעה מתל אביב לים המלח למשל יכולה להימשך יותר משעתיים, וזו נסיעה שלא כל אחד יכול לעמוד בה. הנהגים המנוסים של חברת א. ברזני הסעות בע"מ לעומת זאת, הם אנשי מקצוע בתחום ההסעות, ולכן יוכלו להביא אתכם לשטח הפסטיבל ביעילות ובבטיחות מלאה, כולל ההתמודדות עם תנאי הנסיעה באזור ים המלח שאינם פשוטים.
מתאים למגוון קבוצות - חברת א. ברזני הסעות בע"מ שמחה לספק הסעות לפסטיבל התמר למגוון של קבוצות שמעוניינות להגיע לפסטיבל. החל מצעירים שרוצים ליהנות מהמופעים החינמיים, דרך קבוצות של ועדי עובדים, פנסיונרים , משפחות וחברים, אנחנו עובדים עם כל סוג של קבוצה באשר היא ומספקים לה שירות מעולה.

 

ואיך מתאמים לפסטיבל הקרוב?

 
ככל שפסטיבל התמר ילך ויתקרב למעוד שלו, כך מומלץ כמובן למהר וליצור אתנו קשר כדי לתאם הסעות לפסטיבל התמר. אנו יכולים ספק לכם רכבי הסעות קטנים וגדולים לאורך כל הפסטיבל ולכל כמות שנדרשת. השאירו את פרטיכם באתר ונוכל לחזור אליכם עם ההצעה להסעה לפסטיבל.