072-2645413
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ערב גיבוש לעובדים

 

מדוע ערב גיבוש לעובדים חשוב כל כך?

 
בשגרה מאסיבית ואינטנסיבית של עבודה יש פערים רבים ברמה החברתית. אנשים רגילים זה לזה רק מיחסי עבודה ונדמה שאם תיקח להם את נושא העבודה לא יהיה להם על מה לדבר. הם לא מכירים אחד את שני, לא יודעים דבר מה על החיים האישיים אחד של השני וזה מצב בחברה שלא יכול לקרות. מצב כזה גם לא בריא לכל עסק כיוון שהיכרות עם האדם באופן אישי תמנע סכסוכים וחילוקי דעות חריפים כיוון שככל שאתה יודע יותר על אדם מסוים אתה מבין אותו ופחות מתעקש איתו על דברים. ערב גיבוש הוא פתרון טוב למי שאין לו זמן ליום שלם והוא יכול להיות מהנה ויעיל.
 

רעיונות לערב גיבוש לעובדים

 
 
• בגלל שמדובר בערב גיבוש ישנן אפשרויות רחבות יותר. ערב הגיבוש תלוי מאוד במזג האוויר ובמה שהעובדים שלכם אוהבים לכן אל תתקבעו על משהו סתם. אם אתם רוצים לעשו תעל האש בחוף הים זה יכול להיות נחמד אך תדאגו שמזג האוויר מאפשר ושבחוף הים שבחרתם הדבר הכלל אפשרי. חשוב מאוד גם לשאול את העובדים שלכם מה הם מעדיפים אם אתם לא יודעים בדיוק ומדובר בחברה קטנה, כיוון שאולי בירור של ההעדפות שלהם יפיק פעילות טובה יותר.
• ערב גיבוש יכול להיות מהנה מאוד ולחבר אותם ברמה הבין אישית גם בלי מטרה לימודית או מחשבתית. טורניר באולינג, טורניר ספורט כלשהו שנערף בין עובדי החברה בערב אחד, לקבוע בבית של המנהל או עובד אחר ולעשות על האש יחד עם קצת בירות או כל רעיון אחר שיכול להיות גם יציאה רגילה בערב יהיה נפלא לעובדים שלכם. חשוב מאוד להכין כמה דברים להגיד ואולי איזו פעילות אך ערבים כאלו יכולים להיות מהנים לכשעצמם.
• אחת מהפעילויות היותר נחמדות שנהיות יותר ויותר מגוונות ונפוצות היא חדר בריחה. חדר בריחה היא אטרקציה אליה נכנסים בצוותים ויש צורך לפתור חידות כדי לצאת מהחדר אל החדר הבא וכך הלאה. בדרך כלל ניתנת שעה לכל הפעילות ומי שעובר הכי הרבה שלבים בשעה הזו מנצח.
• עוד חוויה שיכולה ללמד מה זה עבודת צוות מרות שהיא יכולה להצטייר קצת יותר אלימה היא פיינטבול או לייזר טאג. אטרקציות כאלו יכולות להיות מלאות באדרנלין וכיפיות מאוד. לייזר טאג הוא כמו פיינטבול רק עם רובי לייזר וקולטנים על הגוף כך שכל פעם שיירו בכם אתם תדעו ותרגישו רטט אך לא יכאב לכם כמו עם כדורי צבע. חוויה כזו הפכה לנורמה בישראל וצוותים רבים עוברים אותה.
• אין כמו לצחוק ואם העובדים שלכם צוחקים ביחד הם כנראה ייהנו מאוד מהערב. כדי לצחוק בלי סוף אפשר ללכת יחד לערב גיבוש שמתחיל במופע סטנד אפ ולהיקרע ביחד מצחוק. כשאנחנו רואים אנשים אחרים צוחקים אנחנו מתחברים אליהם יותר וכאן המקום שלכם ליצור ערב שיגרום לכולם לצחוק גם אם זה אומר שהסטנדאפיסט יצחק על אחד מהעובדים כחלק מההופעה.
 
 

שכולם יגיעו בלי יוצא מן הכלל

 
כדי שערב גיבוש לעובדים יהיה מוצלח יש צורך שכולם יגיעו. יום גיבוש לעובדים בדרך כלל קורה לפי הצוותים שבעבודה אם מדובר בעבודות גדולות או יום כולל לחברות קטנות. מעבר להיותו ערב מושקע מאוד חשוב מאוד שכולם יגיעו כיוון שאם יש עובד שייעדר ממנו הוא יכול להרגיש בפער חברתי מכל השאר. עשו מאמץ שכולם יגיעו, תסבירו להם על חשיבות הערב עבורם ועבורכם כמעסיקים ואז כשכולם נמצאים הערב יהיה הרבה יותר פרודוקטיבי לגיבוש של הצוות ולאחידות שלו.

לבירור פרטים נוספים חייגו אלינו עכשיו: