072-2645413
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

עם מחירי הסעות לאירועים של א.ברזני לא צריך לשרוף את הכיס

 
האם גם אתם מעוניינים בשירותי הסעות עבור האורחים שלכם לאירוע שאתם מארגנים? אם כך, בוודאי התחלתם לחפש מידע על מחירי הסעות לאירועים בכדי שתוכלו להשוות מחירים. כעת, כשאתם מגיעים לדף של חברת א.ברזני אנו יכולים להרגיע אתכם - אנו תמיד נציע לכם מחירי הסעות לאירועים שיהיו הוגנים במיוחד ויתאימו לכיס שלכם. כמובן שהמחירים שלנו משתנים בהתאם לקריטריונים שונים. חשוב שתבינו מה משפיע על מחירי השירות שלנו, שכן אם אנו גובים מחיר גבוה יותר - יש לכך כמובן סיבה טובה.
 

אז מה ישפיע על מחירי השירות שלנו?

 
● כמות האורחים - כמובן שככל שיש יותר אורחים שמוזמנים לאירוע שלכם, אתם תרצו להזמין מאתנו יותר רכבי הסעות, ואולי גם תרצו שהרכבים עצמם יהיו גדולים יותר. יש לציין שמי שפונה אלינו לברר מחירי הסעות לאירועים עבור מיניבוס אחד לאירוע, יקבל כמובן הצעת מחיר שונה ממי שצריך להזמין שלושה אוטובוסים עבור האורחים לאירוע שלו - והסיבות לכך מובנות.
● מרחק הנסיעה - מרחק הנסיעה הוא גם כמובן קריטריון משפיע עבור הצת המחיר שנגיש לכם. יש הבדל בין נסיעה שתימשך כ20 דקות בממוצע, לבין הסעה שתימשך כשעתיים. מאחר שמדובר על זמני נסיעה שונים לגמרי - הרי שנציע לכם מחירי הסעות לאירועים שיהיו שונים .עם זאת, אנו דואגים שבכל קטגוריה של מרחק, הצעת המחיר שלנו תהיה הוגנת במיוחד ותתאים לתקציב שלכם.
 

ומה עוד כדאי לזכור?

 
כשאתם פונים לחברת א.ברזני כדאי לזכור גם מדוע אנו מציעים לכם טווח מסוים של מחירי הסעות לאירועים שאולי יהיה שונה מחברות אחרות. על כל הרכבים שלנו יש ביטוח מלא כול לביטוח צד ג', כל הנהגים שלנו הם בעלי רישיון מתאים לשירותי הסעות והרכבים שלנו הם חדשים ומטופלים באופן קבוע. לחברה יש ותק רב ושפע של המלצות שצברה לאורך 27 שנות קיומה - וכמובן שזה ניכר בהצעת המחיר ההוגנת שלנו.


לפרטים נוספים חייגו עוד היום ונשמח לענות לשירותכם: