072-2645413
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הסעות תיירים בארץ

 
חברת א. ברזני הסעות בע"מ שמחה להציע לכם את הדרך האידאלית לטייל ברחבי ישראל, ומזמינה אתכם יהנות משירותי הסעות תיירים בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אנו מעניקים שירות בירושלים ובערים תיירותיות נוספות בארץ, ומחויבים למתן השירות הטוב ביותר.
 
הסעות תיירים
 
לטייל בישראל
 
חברת א. ברזני גאה לעמוד בחוד החנית של תחום הסעות תיירים בירושלים בפרט, ובכל חלקי הארץ בכלל. אנו מזמינים גם אתכם להכיר את נופיה ואתריה הייחודיים של ישראל עם השירותים שלנו, אשר יהפכו כל טיול לחוויה בלתי נשכחת. אנו מעמידים לרשות לקוחותינו למעלה מ- 24 שנות ניסיון בתחום, כדי שכל תייר ותיירת יזכו לחוויית הטיול המושלמת.
 
נסיעה בטוחה
 
חברתנו שמה את נושא הבטיחות בראש מעייניה. אנו מקפידים על העסקת נהגים ותיקים, זהירים ומיומנים, על שימוש ברכבים חדישים, שעוברים בדיקת תקינות על ידי קצין בטיחות בתעבורה לפני כל נסיעה, ועל אחזקת כל הרישיונות והאישורים הנדרשים על פי חוק.
 
נוחות מקסימלית
 
חברתנו מחויבת להעניק שירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אנו מפעילים צי גדול של רכבים חדישים, מפוארים ומאובזרים בכל מה שדרוש לטיול מהנה: מיזוג אוויר, מושבים מרווחים ומפנקים, מסכי טלוויזיה, נגני DVD ו- CD ועוד. בין אם מדובר בסיור עירוני קצר ובין אם בטיול בן מספר ימים, עם הרכבים שלנו כל תייר ותיירת יכירו את ישראל בנוחות מקסימלית. כמו כן חברת א. ברזני מפעילה מגוון רכבים המיועדים לכל סוג של טיול ולקבוצות תיירים בכל סדר גודל: אוטובוסים, אוטובוסים זעירים, מיניבוסים ועוד.
 
 
מיניבוס תיירות מבפנים
 
 
 
מיניבוס מבפנים
 
 
 
 
נגישות לנכים
 
חברת א. ברזני מעניקה גם שירותי הסעות תיירים לנכים ובעלי מוגבלויות. ברשותנו רכבים (אוטובוסים ומיניבוסים) נגישים לנכים, המאפשרים לכל נוסע ליהנות מנסיעה נוחה ובטוחה יחד עם יתר חברי הקבוצה.
 
היכרות עם כל אתרי התיירות
 
הודות לניסיון העשיר ורב השנים שצברנו, נהגינו מכירים את כל כבישי הארץ ואת כל האטרקציות התיירותיות המובילות בירושלים ובשאר חלקי הארץ. חברת א. ברזני תשמח להראות לכם את המרב והמיטב של ישראל, להביא אתכם לכל יעד במהירות, בנוחות ובבטחה.
 
תמיד לשירותכם
 
אנו מזמינים גם אתכם להצטרף לחוג הלקוחות המרוצים שכבר נהנו משירותי הסעות של חברת א. ברזני. לפרטים נוספים - צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.

צלצלו אלינו עוד היום: