א. ברזני הסעות בע"מ
 
 
English
 
 
 
 
 
 
 
 
072-2645413
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הסעות נכים

 
הסעות נכים
 
חברת א. ברזני הסעות בע"מ, גאה לספק שרותי הסעות לנכים לכל הצרכים, בין אם מדובר בהסעות נכים לטיולים, לילדים נכים לבתי ספר ומוסדות או לנכים למעוני יום. אנו מספקים שירותים לנכים בירושלים בפרט ובכל רחבי הארץ.
 
 
בטיחות מעל הכול
 
כאשר מדובר בהסעות נכים, נושא נוסף שדורש דגש מיוחד זה נושא הבטיחות. יש לשים תשומת לב מיוחדת לפרטים מסוימים כגון בטיחות הציוד הנלווה, קשירת נכים למושבם, בדיקה שכל כסאות הגלגלים מקובעים ולא זזים, ובנוסף כמובן שיש צורך במלווה צמוד בזמן הנסיעה פרט לנהג.
 
נוחות ונגישות לנכים
 
ה"אני מאמין" אצלנו ב א. ברזני הסעות בע"מ הוא שיש לספק שירותי הסעות לכל סוגי האוכלוסיות ובעיקר לאפשר שירותים לאלו שמוגבלים מסיבה זו או אחרת כמו למשל מגבלה פיזית. נוחות ונגישות בהסעות לנכים זה חובה עסקית ואנושית מבחינתנו.
 
 
הסעות נכים
 
 
 
רכב להסעות נכים
 
 
 
 
הסעות נכים – מעלון חשמלי
 
האוטובוסים של א. ברזני הסעות הם המשוכללים ביותר בשוק כיום ומצוידים במכשור מתאים להתניידות של נכים. בעזרת מעלון חשמלי ניתן להעלות נכים בכסא גלגלים אל האוטובוס ללא כל קושי, וזאת במטרה אחת ויחידה והיא לספק לנכים שירותי הסעות ברמה נאותה למרות המגבלה של כסאות הגלגלים שלא יכולים לעלות מדרגות.

כאשר מדברים על נסיעה ממקום למקום, לא תמיד מדובר בדבר כל כך פשוט. אנשים בריאים בגופם ובנפשם לא חושבים על זה הרבה פשוט כי לא יוצא להם, אבל יש אנשים שזקוקים לשירותי הסעה קבועים משום שהם אינם יכולים לנהוג או לנסוע בתחבורה הציבורית בעצמם. מדובר באנשים מוגבלים אשר אינם מסוגלים ללכת או לעמוד בכוחות עצמם, ועל מנת לעבור ממקום למקום הם עושים בדרך כלל שימוש בכיסא גלגלים אותו הם מניידים בכוחות עצמם במידה שהם יכולים. במידה שאין באפשרותם לנייד את עצמם הם זקוקים למלווה שישהה איתם במשך רוב שעות היום ויסייע להם להגיע ממקום למקום. אם הם מעוניינים להגיע למקום מרוחק יותר, הם זקוקים לשירותי הסעות מיוחדים לנכים.
 

הסעות נכים - כבר לא מה שהיה פעם

 
 
בעבר לא היתה מודעות גבוהה לצורך של אנשים מוגבלים לעבור ממקום למקום, ושירותי הסעות נכים סופקו על ידי גורמים רפואיים בלבד. היום יש יותר מודעות לצורך ולרצון של אנשים שמצבם הרפואי לא מאפשר להם ניוד עצמאי להגיע ממקום למקום ממש כמו שכל אדם רוצה או צריך מדי פעם, ולכן יש היום חברות פרטיות רבות המספקות שירותים אלה. אין ספק שהמצב היום הרבה יותר טוב בתחום זה, והתקווה היא שהוא רק ילך וישתפר.
 
 
 
אוטובוס הסעות לנכים
 
 
 
 
בוודאי תגידו, שהיום אנשים מוגבלים יכולים לנסוע ברכבת, למשל, אולם אם הייתם נכנסים ליום אחד לנעליו של אדם נכה שצריך להזמין מראש רכבת מתאימה, ולחכות לעזרתו של אדם שאמור להיות אמון על כך, הייתם מבינים מדוע מוגבלים רבים מעדיפים לוותר על השירות ולהיעזר בשירותיה של חברה פרטית המספקת שירותי הסעות. שירותים אלה מסופקים על ידי חברה הערוכה לכך לחלוטין, ואשר משקיעה באבזור מתאים של הרכבים שלה על מנת להסיע את האנשים המוגבלים ליעדם בבטחה.
 

מה אומר החוק לגבי הסעות נכים?

 
אם בעבר, כאמור, המודעות למתן אפשרויות שונות להגעה ממקום למקום גם לאנשים עם מוגבלויות הייתה כמעט אפסית, הרי שהיום החוק פועל לטובתה של אוכלוסייה זו ומחייב כל חברת הסעות שיש ברשותה מעל 20 רכבים, להפעיל לפחות רכב אחד המיועד לבצע הסעות נכים. חברה שיש ברשותה 40 רכבים צריכה להפעיל שני רכבים כאלה וכן הלאה. כך מבטיח החוק שלא תהיה התעלמות מאוכלוסייה די נרחבת בישראל, ושגם אנשים מוגבלים יוכלו להגיע ממקום למקום בצורה נוחה ובטוחה.
 

בטיחות בנסיעה

 
כל חברה המספקת שירותי הסעה מחויבת לביצוע בדיקות בטיחות תקופתיות לכל אחד מהרכבים שברשותה. חברות המספקות שירותי הסעות נכים מחויבות עוד יותר לבטיחות: הרכבים המשמשים לייעוד זה צריכים להיות מאובזרים כראוי ולכלול מעלון להעלאת כיסאות גלגלים לרכב, חגורת בטיחות מיוחדת שתמנע תזוזה של כיסאות הגלגלים שבתוך הרכב, מעקה בטיחות בו יכולים הנכים להחזיק בזמן הנסיעה ועוד. כמו כן, אם מדובר ברכב המיועד להסעת ילדים נכים החוק מחייב שיתלווה אליהם מבוגר שישגיח עליהם ויבטיח את ביטחונם במהלך הנסיעה. גם הנהגים עוברים הכשרה מתאימה ואמונים על מתן שירות אדיב לכל נוסע.

לסיכום
– אין ספק שישנו שיפור משמעותי בכל מה שקשור לשירותי הסעת נכים. כבר לא מתעלמים מהאוכלוסייה הזאת ומספקים להם שירותים שמאפשרים להם להיות ולהרגיש כמו כולם. כמובן שיש עוד מקום לשיפור, ואנחנו תקווה שעם הזמן המודעות תלך ותגדל ותגיע גם למי שאמון על מתן שירותי התחבורה ציבורית. הנסיעה טובה!


למידע נוסף חייגו אלינו עכשיו: