072-2645413
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הסעות לקייטנות

 
זקוקים לשירות הסעות לקייטנות באזור ירושלים? א. ברזני הוא הכתובת הנכונה!
מהרו לתאם אוטובוסים לקראת הקיץ: 02-6737780

כאשר מדובר בבטיחותם של ילדים, לא נוטלים סיכונים מיותרים. כחברת הסעות בעלת ניסיון רב בהסעת ילדים למוסדות החינוך, חברת א. ברזני שמחה וגאה להציע לכם גם שירותי הסעות לקייטנות ולמחנות קיץ באזור ירושלים והסביבה באוטובוסים נוחים ובטיחותיים. אז אם אתם מחפשים חברה אמינה, מקצועית ובעלת ניסיון מוכח – הגעתם למקום הנכון!

שירותי הסעות לקייטנות כוללים:

  • איסוף ופיזור הילדים מתחנות וסדרות, בהתאם למסלול שתואם מראש
  • הסעות לימי כיף, לסיורים ולטיולים מחוץ לקייטנה
  • הסעות לבריכות שחייה
  • ועוד

הבטיחות מעל לכל!

כל האוטובוסים והרכבים שלנו מאובזרים בכל אביזרי הבטיחות, עומדים בתקנים המחמירים ביותר ועוברים בדיקה תקופתית על ידי קצין הבטיחות שלנו. כמו כן, אנו מעמידים לרשותכם צוות נהגים מקצועי, אחראי, זהיר ובעל ניסיון רב בהסעות של ילדים. הנהגים שלנו מוסמכים להביע ילדים ועבור את כל ההכשרות הדרושות לשם כך.

בטיחות והנאה סוללים את הדרך להצלחה

ברשותנו אוטובוסים נוחים, נקיים, מרווחים ומתוחזקים שעוברים בדיקות בטיחות באופן תדיר. בכל אחד מהם ניתן למצוא ציוד ניווט מתקדם ואת כל הציוד הבטיחותי הדרוש על פי חוק, על מנת לאפשר להורים לדעת שהם שלחו את ילדיהם לחוויה בטוחה ומהנה וליהנות משקט נפשי.

לחברה שלנו ניסיון של עשרות שנים במתן שירותי הסעות למוסדות חינוך שונים, ואנחנו גאים להיות החברה המובילה, הוותיקה, האמינה והמקצועית ביותר באזור ירושלים המציעה שירות זה.

נשמח לעמוד לשירותכם ולהציע לכם ייעוץ מקצועי, יחס אישי ושירות מכל הלב!
למידע נוסף על הסעות לקייטנות, אל תהססו לפנות אלינו. נשמח לענות על כל שאלה!

חייגו עכשיו: