א. ברזני הסעות בע"מ
 
 
English
 
 
 
 
 
 
 
 
072-2645413
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הסעות לנכים עם כסא גלגלים

 
חברות הסעות הן מוצר שקיים בשפע בשוק, בשל ההתקדמות הטכנולוגית ובשל המחסור בזמן שהולך ומתגבר בחברה המערבית המפותחת והמתפתחת. חברות רבות מציעות שירותי הסעה מסוגים שונים ולמטרות שונות וישמחו לתת לכן שירות בכל תחום שרק תוכלו לחשוב עליו.

 

הסעות לפלחי אוכלוסייה מיוחדים

 
מגמה שהולכת וצוברת תאוצה, היא שירותי הסעים לפלחים שונים באוכלוסייה. הסעות לנכים בכיסא גלגלים, הסעות לילדים, הסעות לקשישים או הסעות לבעלי מוגבלויות שונות, הינן שירותים שבעבר לא היו קיימים והיום, לא רק שקיימים, גם מצויים בשפע רב. בכל יום, קמות חברות חדשות או כאלה שקיימות כבר זמן מה, ומשכללות את רכביהן, את נותני השירות (נהגים, עוזרים שונים ובעלי מקצוע בעולם הרכב) ואת המענה שהן נותנות לאוכלוסיות השונות.
 
 

תקני בטיחות רשמיים

 
חשוב לשים לב, שלמרות שקיימות חברות הסעים רבות בשוק, לא כולן עובדות על פי תקני בטיחות רשמיים של המדינה. תקני בטיחות רשמיים חשובים לכל חברה שמתעסקת עם הסעה או העמדה ביטחון לקוחותיה בסיכון כלשהו, קל וחומר כאשר מדובר בסיכון ביטחונם של בעלי מוגבלויות שונות, שמראש מתחילים בנקודת פתיחה שונה. חברות הסעות לנכים בכיסא גלגלים לדוגמא, עליהן לדאוג לאסמכתאות ואישורים שהן אכן עומדות בתקני בטיחות, עבור יכולות ההסעה שלהן בכלל ועבור מתן שירותים אלו ספציפית עבור נכים.

 

מגוון רחב של רכבים

 
נושא נוסף שחשוב לבדוק כאשר בוחרים בחברת הסעות הוא מגוון הרכבים העומד לרשותה. רכבים גדולים וקטנים, רכבי שטח אל מול רכבים לנסיעה בדרך סלולה ורכבים מצויידי אמצעים שונים להקלה על בעלי מוגבלויות, הם רק חלק קטן מרשימת סוגי הרכבים שיכולות החברות השונות להחזיק. רכבי הסעות לנכים בכיסא גלגלים למשל, צריכים להיות מצויידים במדרגות גבוהות לעלייה לרכב ואף במעיין מכשירים אלקטרוניים להעלאת הנוסעים או כיסאות הגלגלים עצמם לרכב.

 

התאימו את החברה לצרכים שלכם

 
מומלץ לשים לב, שכאשר אתם מחפשים חברת הסעות לנכים בכיסא גלגלים, לילדים או אפילו לעצמכם, תעשו זאת בחכמה ובהתחשב בצרכים האישיים של נוסעי ההסעה. אצלנו בא. ברזני הסעות בע"מ תקבלו מענה מקצועי ואמין שיתאים לדרישות שלכם ויספק להן את המענה הטוב ביותר.
 

צרו קשר דרך האתר או בטלפון- 072-2645413
ואנו נשמח להתאים לכם את רכב ההסעות המתאים ביותר