072-2645413
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הסעות לטיולים

 
ממש בקרוב, אתם עומדים לצאת לטיול נהדר בנקודה קסומה באר - אולי זה יהיה טיול בהרי הגליל, אולי טיול בערבה, טיול בהרי אדום, ובעוד שפע של מקומות מדהימים. המשותף למקומות הללו הוא כמובן באתגר הגישה אליהם - התחבורה הציבורית אליהם היא נדירה עד לא קיימת, והנסיעה אליהם ברכב פרטי עלולה להיות ארוכה ומתישה מאד. הפתרון הוא כמובן לפנות לחברת א.ברזני, ולהזמין מאתנו שירותי הסעות לטיולים שלכם! אז מה אנחנו נוכל לספק לכם?
 

ההתאמה מיוחדת שלנו לטיול שלכם

 
 
מגיעים לכל נקודה בארץ - לא משנה היכן תרצו לטייל בארץ, חברת א.ברזני תשמח לספק לכם שירותי הסעות לטיולים! אנו נשמח להביא אתכם לנקודות ברמת הגולן, בגליל העליון והתחתון, באזור השרון, ביהודה ושומרון, בנגב ובערבה - כל נקודה באה בחשבון!
 
 
 
הסעות לטיולים
 
 
 
 
איסוף לאורך הטיול - שירותי הסעות לטיולים של החברה לא מתאימים אך ורק למי שרוצה להגיע לנקודה אחת בארץ. הנהגים שלנו גם יוכלו לחכות לכם בסוף המסלול ולאסוף אתכם. כך, אתם יכולים לעשות יותר מסלולים - כולל מסלולים מעגליים ושאינם מעגליים, ובסוףף המסלול, יחכו לכם הנהגים שלנו עם האוטובוסים הממוזגים, ואתם תוכלו לשבת ולנוח - במקום שתצטרכו לעלות על ההגה בסיומו של הטיול המעייף.

נהיגה לכל אורך היממה - הנהגים שלנו שמחים לספק לכם הסעות לטיולים לכל אורך שעות היממה. כך, אם אתם רוצים לטייל דווקא בשבעות הלילה אין שום בעיה - והנהגים שלנו יוכלו להיות פעילים עבורכם גם בשעות אלו. אם אתם רוצים לצאת לדרך כבר ב5 לפנותת בוקר אין שום בעיה - הנהגים שלנו תמיד זמינים!
 

אנחנו תמיד כאן עבורכם

 
אם לסכם, הרי שבחברת א. ברזני אנו תמיד נשמח לספק לכם את שירותי ההסעות הטובים והאיכותיים ביותר עבור הטיולים שלכם, עם ניסיון וותק של 30 שנה בתחום!

לפרטים נוספים חייגו עכשיו: