א. ברזני הסעות בע"מ
 
 
English
 
 
 
 
 
 
 
 
072-2645413
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הסעות לחתונה במיניבוסים ברמה גבוהה - רק אצל א. ברזני הסעות בע"מ

 
כשהחתונה שלכם הולכת ומתקרבת, ברור לכם שאתם צריכים לתאם שירותי הסעות לאורחים שלכם. אחרי הכול, לא כולם יכולים להגיע ברכב פרטי, ואם בחרתם גן אירועים מקסים שנמצא במושב מרוחק - רצוי להקל על האורחים שלכם עם הסעות מתואמות. אפשר שעלה בראשכם הרעיון, לתאם הסעות לחתונה במיניבוסים דווקא ולא באוטובוסים - ואין ספק שזו אפשרות נפוצה מאד. אתם מוזמנים לפנות לחברת א. ברזני הסעות בע"מ כמובן, כדי שנוכל לספק לכם את המיניבוסים האיכותיים שלנו.
 

למה דווקא א. ברזני הסעות בע"מ?

 
מגוון של מיניבוסים - ברשות החברה שלכם יש כעשרה מיניבוסים שמותאמים לעד כ20 נוסעים בכל מיניבוס. זה אומר שגם אם אתם צריכים הסעות לחתונה במיניבוסים רבים משום שיש לכם למשל 50 איש שזקוקים מיניבוסים - ניתן לתאם מולנו יותר ממיניבוס אחד עבור ההסעה. כמובן שאם יש צורך רק במיניבוס אחד - נוכל לתאם לכם את הרכב המתאים לכך.
מתאים לקבוצות מגוונות - אפשר ליצור אתנו קשר אם אתם רוצים להזמין הסעות לחתונה במיניבוסים עבור אנשים מבוגרים במיוחד - וכך אנו מספקים גם מעלונים מיוחדים עבור כסאות גלגלים של האורחים המבוגרים. הדבר בא להבטיח שכל המוזמנים שלכם יוכלו להיעזר בשירותי ההסעות של א. ברזני הסעות בע"מ ואף אחד לא יישאר מאחור.
להגיע לכל מקום בארץ - לא משנה היכן אתם בוחרים להתחתן, ולא משנה עד כמה רחוק הוא המקום - הנהגים שלנו מיומנים ומכירים את הארץ היטב, ויוכלו להביא את האורחים שלכם במהירות למקום.
איסוף וגם החזרה - כמובן שאפשר לפנות אלינו כדי לתאם הסעות לחתונה במיניבוסים לא רק בכיוון אחד - אלא גם לדאוג שיהיו הסעות בכיוון חזור עבור האורחים שלכם.
 

אנחנו תמיד כאן עבורכם

 
חברת א. ברזני הסעות בע"מ שמה לנגד עיניה תמיד את טובת הלקוח - ולכן אנו נדאג שההסעות לחתונה שלכם יהיו במיניבוסים איכותיים וחדשים, עם נהגים מיומנים במיוחד - כדי שהאורחים ייהנו מכל רגע בחתונה.

לפרטים נוספם חייגו אלינו עכשיו: