072-2645413
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

קר בחוץ - אבל נעים עם הסעות לחרמון של א.ברזני

 
כאשר אתם רוצים להגיע לאתר החרמון, בוודאי בעת עונת החורף וליהנות משלג ומאתר הסקי, הרי שאתם צריכים לזכור עובדה אחת - החרמון נמצא בנקודה הצפונית ביותר בארץ, וזהו אתר שמרוחק מאד מכל נקודה אחרת בארץ. זה אומר שהנסיעה לחרמון היא ארוכה מאד - אבל אל חשש, שכן כאשר אתם בידיים של חברת א.ברזני, אתם יכולים לדעת שאתם תקבלו שירות מעולה של הסעות לחרמון מעל ומעבר לכל מה שציפיתם! איך זה שדווקא חברת א.ברזני תוכל לספק לכם את שירותי ההסעות הטובים ביותר לאתר החרמון?
 

כל הדברים שמייחדים את החברה

 
● יציאה מכל נקודה בארץ - אולי אתם רוצים להזמין שירותי הסעות לחרמון שיצאו מתל אביב, אולי הם יצאו מירושלים ואולי מבאר שבע. זה ממש לא משנה לנו - אנחנו נשמח לשלוח רכב הסעות לכל נקודה בארץ, ולהסיע את קבוצה לחרמון. כמובן שזה נכון גם לכיוון השני - ונשמח להחזיר את הקבוצה שלכם מהחרמון לנקודות שונות ברחבי הארץ.
● מתאימים גם לנהיגה בחורף - נהיגה בחורף לאתר החרמון עלולה להיות מסוכנת והדבר מהווה אתגר כמובן לנהגים שאינם מנוסים בכך. אולם, הנהגים של חברת א. ברזני מנוסים מאד בתחום ההסעות בכלל, ובתחום של הסעות לחרמון בפרט. הדבר מבטיח לכם נסיעה בטוחה במיוחד. ללא תאונות וללא תקלות בדרך - ואתם מגיעים בשלום לאתר וכמובן חוזרים.
● הסעות לכל תקופה שרק תרצו - יש מקרים שבהם תרצו להזמין הסעות לחרמון של הלוך וחזור באותו היום, ויש מקרים שבהם תרצו ללון כמה ימים באתר ולחזור לאחר כמה ימים - בכל המקרים הללו, חברת א. ברזני תוכל לספק לכם את ההסעות הנדרשות!
 

הרכבים ברמה גבוהה במיוחד

 
מעל לכל הדברים הללו כדאי לזכור שהרכיבם של חברת א. ברזני הסעות בע"מ הם רכבים משוכללים וחדשים, הנהגים שלנו הם נעימים ואדיבים, ולכן אתם מקבלים נסיעה שהיא חוויה לא פחות מהאתר עצמו! צרו אתנו קשר, ותאמו כבר עכשיו את ההסעה לטיול שלכם.