072-2645413
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הסעות לחיילים ולכוחות הביטחון

 
אחת האוכלוסיות אשר זקוקות לעתים קרובות, אלו הם כמובן החיילים שמשרתים בצה"ל. הסיבות לכך הן כמובן מגוונות. החל מיחידה שצריכה להגיע לבסיס חדש, דרך יחידות שרוצות להוציא את החיילים לחופשה, ועד להסעות מיוחדות עבור פעילויות של תרבות יום א'. בכל המקרים הללו שבהם אתם מחפשים את השירות של הסעות לחיילים, יש לכם כמובן כתובת אחת - חברת ההסעות. א.ברזני שמחה להציע לכם את שירותיה למגוון הכוחות של צה"ל!
 

למה לפנות דווקא אלינו?

 
 
הסכמים עם משרד הביטחון - לחברת א. ברזני ניסיון בעבודה עם גורמים מוסדיים, כולל בעבודה מול משרד הביטחון, כך שאפשר לתאם אתנו הסעות לחיילים ברחבי הארץ למגוון רחב של מטרות ולהשתמש בתקציב היחידה לטובת ההסעות.

תקן גבוה - לחברת א. ברזני יש תקן ISO שהופך אותה לחברה שלגופים מסודיים ורשמיים מותר ליצור איתה קשר - ובכך היא מתאימה במיוחד להסעות של חיילים.
 
 
 
הסעות לחיילים ולכוחות הביטחון
 
 
 
 
מתאים לכל גודל יחידה - לחברת א. ברזני עשרות כלי רכב שונים שמשמשים לטובת ההסעות. זה אומר שבין אם אתם מעוניינים להזמין הסעות לחיילים ליחידה גדולה במיוחד וזקוקים לכמה וכמה אוטובוסים - ובין אם מדובר פשוט על טרנזיט לקבוצה קטנה של חיילים - הרי שבכל המקרים הללו אפשר ליצור קשר עם א.ברזני ולהזמין את השירות.

הסעות לכל מקום - כשאתם יוצרים אתנו קשר ומזמינים הסעות לחיילים, אתם יכולים להיות בטוחים שאנו נביא את החיילים לכל נקודה ברחבי הארץ - מנקודות האיסוף המרכזיות ביותר ועד לבסיסים שנמצאים בקצוות הארץ.
 

הכי בטוח - ללכת אתנו!

 
אם זה עוד לא היה ברור, הרי שכעת אתם מבינים שבעזרת חברת א.ברזני, אתם יכולים לקבל את השירות ברמה הגבוהה ביותר שאפשר להעלות על הדעת.

לפרטים נוספים חייגו עכשיו: