072-2645413
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הסעות לאירועים

 
אם יש לכם סיבה לחגיגה, כדאי לכם להשקיע באירוע עד לפרט האחרון. רק כך תוכלו להבטיח לעצמכם אירוע שמח באמת, שיימשך עד אור הבוקר, או עד כל שעה אחרת שתבחרו. אחרי שהצלחתם למצוא אולם, צלם, תקליטן וקייטרינג, אתם צריכים לדאוג לעוד סידור אחד אחרון כדי שהאורחים שלכם ייהנו עד הסוף - למצוא חברה המספקת שירותי הסעות לאירועים.
 

מי אנחנו?

 
 
 
א. ברזני הסעות בע"מ הינה חברת הסעות מנוסה וותיקה, שתוכלו לסמוך עליה גם ביום המאושר בחייכם. כל הנהגים שלנו מיומנים ואחראיים, בעלי רישיון נהיגה באוטובוס ציבורי זעיר ותעודת יושר. נשמח להעניק לכם ולאורחיכם שירות אדיב ומקצועי.
 
 
 
הסעות לאירועים
 
 
 
 
 

מהם היתרונות בהזמנת הסעה לאירוע?

 
כחברה המספקת שירות הסעות לאירועים, אנו מאפשרים לכולם ליהנות משלל יתרונות:

גם אורחים רחוקים יגיעו לאירוע שלכם
מארחים רבים חוששים שאנשים לא יגיעו לחגיגה שלהם בגלל שהיא ממוקמת רחוק, או כי אין להם רכבים. בזכותנו תוכלו להסיר דאגה זו מליבכם.

כולם יכולים להשתחרר
אפשר לשתות בחופשיות ולקרוע את רחבת הריקודים. כי גם אם יתעייפו, יהיה מי שייקח את האורחים שלכם עד לביתם, או לכל נקודה אחרת שתבחרו.

חיסכון בהוצאות האורחים
האורחים שלכם מביאים לכם מתנות יפות ומכובדות. למה לתת להם לשלם גם על הדלק והחניה? הפתיעו אותם ואפשרו להם ליהנות מערב מושלם.

להגיע בקלות למקום האירוע

במקום שהאורחים שלכם ייסעו במעגלים, בחיפוש נואש אחר האולם (או מקום חניה), הנהגים שלנו יסייעו להם להגיע היישר לגן או לאולם האירועים בדיוק בזמן, כדי שיוכלו לחוות את החגיגה במלואה. לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר, פנו אלינו עוד היום. נתראה בשמחות!