072-2645413
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הסעות טרנזית

 
האם אתם מעוניינים להזמין שירות של הסעות טרנזית? אפשר שאתם מעוניינים לצאת לטיול משפחתי, רוצים לארגן הסעות לקבוצה קטנה של תלמידים, להזמין שירותי הסעות לעובדים שלכם, או כל מטרה אחרת - אך ברור לכם שאתם זקוקים גם לטרנזית וגם לנהג איכותי. לחברת א.ברזני יש בדיוק את מה שאתם מחפשים! לחברה יש ניסיון רב בהסעות מכל סוג - וכמובן שיש לנו גם ציי רכב של רכבי טרנזית לכל מטרה - ואנו שמחים להציע לכם את השירות שלנו?
 

מה אנחנו יכולים לספק לכם?

 
● הסעה לכל מקום בארץ - אפשר להזמין מאתנו שירותי הסעות טרנזית לכל נקודה בארץ לכל מרחק שרק תרצו. אפשר להזמין נסיעות קצרות במיוחד ואפשר להזמין נסיעות למקומות מרוחקים כמו החרמון, אילת, ים המלח, ועוד.
● הסעות בכל תדירות - האם ברצונכם להזמין הסעות טרנזית באופן חד פעמי (למשל עבור אירועים או טיולים), או שאתם זקוקים דווקא לשירותי הסעות קבועים (עבור מוסדות, מקומות עבודה ועוד). לא משנה מה תדירות השירות שאתם מחפשים - בחברת א.בזרני נוכל לספק לכם תמיד את השירות שאתם צריכים בכל תדירות שהיא.
● מתאים לכל אוכלוסיה - אנו מבינים שאם אתם מחשפים את השירות של הסעות טרנזית, הרי שהמטרות הן מגוונות וגם האוכלוסיה היא מגוונת - קשישים שרוצים להגיע לנתב"ג, ילדים שצריכים להגיע לגן, תלמידי החינוך המיוחד, ועוד - הנהגים שלנו ורכבי הטרנזית שלנו מתאימים כמובן לכל משימת הסעה באשר היא.
 

מה זה דורש מכם?

 
יש בדיוק דבר אחד שאתם צריכים לעשות, כדי ליהנות משירותי הטרנזית של חברת א. ברזני הסעות בע"מ - וזה בסך הכל ליצור איתנו קשר! תוכלו לעשות זאת בקלות בטלפון 03-6737780, ואפשר גם להיכנס לעמוד ליצירת קשר באתר שלנו ושם להשאיר את הפרטים שלכם. כך נוכל להתחיל לעבוד ביחד, ולספק לכם את הטרנזיתים האיכותיים ביותר שלנו.

חייגו אלינו עוד היום לפרטים נוספים: