072-2645413
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הסעות בירושלים

 
 
מחפשים חברה מקצועית למתן שירותי הסעות בירושלים?
אתם זקוקים לחברה שמכירה את העיר ככף ידה - כל שעל וכל סמטה, כל פתרונות החנייה ודרכי העיקוף של פקקי התנועה הקבועים ועבודות הבנייה, שמעכבים את הנוסעים ברחובות העיר יום אחרי יום. אתם זקוקים לחברה שהבית שלה הוא בעיר עצמה, כבר 30 שנה.א. ברזני הסעות בע"מ - החל משנת - 1987.
 
 
 
 
 
בסיסה ולבה של חברת א. ברזני שוכנים בירושלים החל מהקמתה, וניסיונה הרב בפעילותה בעיר הופך אותה למומחית בתכנון שירותי הסעות בירושלים לסוגיהם השונים:
 • עובדים
 • תלמידים
 • לנתב"ג ולהיפך
 • נכים
 • תיירים ומטיילים
 • אירועים פרטיים

לא משנה לאן אתם צריכים להגיע בעיר , כשהצוות של א. ברזני מופקד על ההגה, אתם תגיעו לשם בדרך הטובה והמהירה ביותר, והכי חשוב, בנוחות ובבטחה.
 
 
ירושלים הבירה
 
 
 
הסעות בירושלים
 
 
 
 
 
 
 

?למה דווקא איתנו

 
פתרונות רכב מדויקים ומגוונים לכל לקוח

לכל נסיעה יש לנו את הפתרון המתאים בשבילכם: לרשות א. ברזני צי רחבים ענק המונה כ-140 כלי רכב בגדלים ומסוגים שונים: אוטובוסים במבחר גדלים, מיניבוסים, מוניות וכו', ואף מעלונים מיוחדים לנכים בכיסאות גלגלים. מבחר הרכבים שלנו נותן לכם יכולת לקבל בדיוק את גודל רכב ההסעה הרצוי, בעלות הנוחה ביותר עבורכם וללא הוצאות מיותרות.מבחר הפתרונות הממוקדים שלנו מאפשר גם לאוכלוסיית מוגבלי התנועה ליהנות משירותי הסעות בירושלים, בזכות רכבים המותאמים במיוחד לצורך זה.

היכרות מעמיקה עם השטח

חברת א. ברזני מתגאה במומחיות שלה בביצוע הסעות בירושלים. בזכות שנים ארוכות של מתן שירות לעובדים, לתלמידים, למטיילים, לאמנים, לאנשי עסקים ועוד ברחבי העיר על כל שכונותיה, כל אחד מנהגי החברה נהנה מהיכרות מקיפה ויסודית עם רחובות העיר והאתגרים שהיא מציבה בפני הנוהגים בה.

שירות מדהים

כאשר אתם מזמינים מאיתנו, יש לכם את הביטחון שהמסלול שנתכנן עבורכם ייבנה מתוך ראייה כוללת והבנה מעמיקה של העיר, על מנת לספק לכם את השירות הטוב והמדויק ביותר, ללא שום עיכוב, מדי יום ביומו.

בטיחות ונוחות

על מנת לתת לנוסעים עמנו את השירות הטוב ביותר, חברת א. ברזני מקפידה על בטיחות, נוחות ויעילות בניהול רכביה. החברה מפעילה ניידת פיקוח ומשרד ממוחשב למעקב לווייני אונליין אחרי רכביה. כל כלי רכב מנוקה לעילא, עובר בדיקות אחת לחודש ומצויד בכל אביזרי הבטיחות הנדרשים. לחברה כל הרישיונות הדרושים, החל מתעודת הסמכה של משרד התחבורה וכלה בתו תקן ממכון התקנים - הכל על מנת לספק לכם שירות באיכות ובבטיחות מלאה.

 

שירותי הסעות בירושלים

ירושלים היא עיר אידיאלית עבור הזמנת שירותי הסעות. מלבד המורכבות הדמוגראפית של העיר, מגיעים אליה מדי יום אלפי תיירים ומבקרים מכל רחבי העולם. באמצעות שירותי הסעות בירושלים ניתן למנוע עמידה בפקקים ולהבטיח דיוק בלוח הזמנים של הטיול. מעבר לכך, השירות מתאים עבור קהל יעד מגוון כגון:

 • עובדים
 • עסקים וחנויות
 • משרדים
 • תיירים
 • תלמידים ובתי ספר

חשוב לתאם מראש שירותי הסעות בירושלים ולוודא את הניסיון של החברה המבצעת, את הכשרת הנהגים ואת העמידה בתווי התקן המחמירים של משרד העבודה. כך ניתן ליהנות מהשירות ולהגיע אל היעד בשלום מכל מקום בירושלים או בסביבתה.

הזמנת אוטובוס בירושלים

יש מספר טיפים שיכולים לעזור בהזמנת שירותי הסעות בירושלים. ראשית, יש הבדלים בין הזמנה של אוטובוס המכיל בערך 50 מקומות לבין הזמנת מידיבוס או מיניבוס. הזמנת אוטובוס בירושלים מתאימה בעיקר עבור קבוצות גדולות ודורשת תיאום מוקדם. שנית,, כדאי לבדוק מה כולל האוטובוס מבחינת אבזור, אמצעי בטיחות, מערכות בידור ומיזוג וכן הלאה. אוטובוס המתוחזק ברמה גבוהה מקלל על הנוסעים ומאפשרים נסיעה נעימה גם בחודשי הקיץ החמים.

 
 
 
 
 
מגדל דוד ירושלים
 
צילום: יונח באבי
"חלק מהזכויות שמורות לפי cc-by"
 
 
 
 

איך מתבצעת הזמנה?

 
 
 
הזמנה של שירותי הסעות בירושלים מחייבת בדיקה מקיפה והשוואה בין חברות. רצוי לתת עדיפות לחברה עם ניסיון, המכירה היטב את איזור ירושלים ואת מאפייני העיר. השאיפה העיקרית היא למצוא שירותי הסעות העולים בקנה אחד עם הצרכים של הלקוחות.
אנחנו בחברת א. ברזני הסעות בע"מ עוסקים בתחום כבר שנים רבות. יש לנו את הרקע הדרוש על מנת להציע הסעות במחיר אטרקטיבי. אנו מתפעלים צי רכבים מגוונים, מעסיקים קציני בטיחות בתעבורה ומתחייבים לעמידה מדויקת בלוח הזמנים. צרו קשר עםםם נציגינו ובואו לשמוע פרטים נוספים על תיאום שירותי הסעות מכל הסוגים.

חברתנו מבטיחה לכם נסיעה בטוחה שלווה ומרתקת! מעוניינים לשאול עוד שאלות?
לשמוע עוד פרטים? ברזני הסעות כאן בשבילכם!