072-2645413
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הזמנת אוטובוס – השאלות הנכונות

 
בחירת חברה שתספק לכם שירותי הסעה היא לא תמיד פשוטה. על מנת להפוך אותה לקלה יותר, הצוות המקצועי של א. ברזני בע"מ ריכז עבורכם את כל השאלות שצריך לשאול במסגרת תהליך הזמנת אוטובוס.
 

מה הן השאלות שרצוי לשאול?

 
 
  • רישיון עסק – חשוב מאוד לוודא שלחברה יש רישיון פעילות מטעם משרד התחבורה. זה אמנם לא מבטיח את איכות השירות, אבל זה לפחות מבטיח שאתם עובדים עם אנשים שעובדים לפי החוק. וזה חשוב.

  • ביטוח – יש לוודא שהחברה מפעילה ביטוח בתוקף. אמנם, כולנו מקווים שהכול יהיה בסדר, אבל חשוב להתכונן לגרוע מכול.
 
 
 
הזמנת אוטובוס-השאלות הנכונות
 
 
 
 
 
 
  • סוגי רכבים – בררו אם ברשות החברה נמצאים רכבים המתאימים לסוג השירות שאתם צריכים. כך למשל, הזמנת אוטובוסים רלוונטית להסעה של קבוצות גדולות, אולם אם אתם מספר מצומצם של אנשים – מיניבוס בהחלט יספיק. טיפ חשוב: בררו במדויקק מהו מספר המקומות הקיים ברכב, על מנת למנוע אי הבנות ביום הנסיעה.

  • בדיקת בטיחות – חשוב מאוד שתוודאו שרכבי החברה עוברים בדיקות תקינות תקופתיות וכן סריקה יסודית לפני כל נסיעה, על מנת להבטיח, ככל שניתן, את בטיחות הנוסעים לאורך כל הדרך.
  • אבזור הרכב – אם אתם מתכננים נסיעה ארוכה, כדאי מאוד לברר איזה אבזור יש ברכב. כך למשל, כדאי מאוד שיימצאו בו מערכות צפייה (DVD) ושמע, מיקרופון שיאפשר למדריך להודיע הודעות לנוסעים ליהנות מהפעלות ומשירה במהלך הנסיעהה ואביזרים נוספים שיהפכו את הנסיעה להרבה יותר נוחה ונעימה.

  • תעריפי נסיעה – בדרך כלל חברות מספקות תעריפים שונים לנסיעות בשעות שונות במהלך היממה. נסיעות בלילה הן ברוב המקרים יקרות יותר, כמו גם נסיעות לאזורים מסוימים בארץ. על מנת להימנע מאי הבנות ומאי נעימויות, חשוב לברר מראש מהוו התעריף בשעה בה אתם מבקשים לנסוע ולשאול אם יש מחירים מיוחדים עבור הזמנת אוטובוס לאזור אליו אתם רוצים להגיע.

  • נסיעה בכביש 6 – אם אתם נוסעים צפונה או דרומה ורוצים לקצר עד כמה שאפשר את משך הנסיעה, כדאי לברר האם החברה מבצעת נסיעות בכביש 66. לא כל החברות יעשו זאת, בגלל האגרה שצריך לשלם, אבל יהיו כאלה שכן.

  • אפשרויות תשלום – כשאתם מבצעים הזמנת אוטובוס חשוב שתוודאו מראש את אפשרויות התשלום (מזומן, אשראי וכד') ותבררו האם צריך לשלם מקדמה.

לסיכום:

אלה השאלות החשובות ביותר שכדאי שתשאלו לפני ההזמנה. אם התשובות לרוחכם – תוכלו לבצע הזמנת אוטובוס ורוב הסיכויים שתגיעו בנוחות ובזמן ליעדכם.

צוות א. ברזני הסעות בע"מ מאחל לכם נסיעה טובה ובטוחה, וחזרה הביתה בשלום.
 
לפרטים נוספים חייגו עכשיו: