072-2645413
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בטיחות בהסעות תלמידים

 

שירותי הסעות מקצועיים של חברה המתמחה בכך שנים הם שירותים מגוונים, הרלוונטיים עבור מגוון רחב ביותר של מסגרות ושל ארגונים הזקוקים לשירותים קבועים של נהגים ושל אוטובוסים ורכבי הסעות אחרים, באופן קבוע ועבור מטרות מיוחדות.

 
 

אחד השירותים הנפוצים ביותר בכל הנוגע לשירותי הסעות מקצועיים הוא הסעה של תלמידים

 
 
זהו אחד השירותים הנפוצים והמוכרים ביותר בתחום זה הוא כל מה שנוגע לפעילויות חוץ עם תלמידים – נסיעות קבועות, בכל בוקר ובכל אחר צהריים, אל בית הספר וחזרה ממנו, ונסיעות מיוחדות ביציאה לטיולים, סיורים וכדומה. עבור צרכים אלה, חשוב להקפיד על סטנדרטים גבוהים במיוחד של בטיחות – שכן הסעות שכוללות ילדים ובני נוער חייבות להיות בטיחותיות ברמה הגבוהה ביותר ללא טעויות.

 
 
 
4 טיפים לטיול מוצלח
 
 
 
 

כמה כללי בטיחות חשובים במיוחד עליהם חשוב להקפיד בהסעה של תלמידים

 
  • מי אחראי ? - משרד החינוך מכתיב בצורה ברורה למדי את הסטנדרטים המחייבים של בטיחות בכל הנוגע לשירותי נסיעות לתלמידים. האחראי הראשי על שמירת בטיחות הנסיעה והנוסעים הוא כמובן הנהג – נהג הסעות מקצועי המתאים במקצועיות ובאיכות הנהיגה שלו למטרה זו. גם חברת ההסעות, וכן הרשות המקומית תחתה בית הספר פועל – אחראיים לכך ברמת הבקרה והשילוח.

 
  • מהם הכללים ? – בכללים בפעילויות כאלו לתלמידים אין חובת ליווי למעט ילדים בעלי מוגבלות. ישנם כללים הרלוונטיים להמתנה לאוטובוס (המתנה בתחנה בלבד), בעלייה לאוטובוס (עלייה רק לאחר עצירה מוחלטת), במהלך הנסיעה (ישיבה בלבד, ללא הוצאה של ידיים או ראש מהחלון), ובירידה מהאוטובוס (רק לאחר עצירה מוחלטת, ללא דחיפות). רק כשעומדים בכל הכללים המחמירים, וציינו כמה וכמה מהם, ניתן להיות בטוחים שהתלמידים אכן מגיעים לבית הספר וחזרה ממנו במסגרת בטיחותית ונוחה שראוי לנסוע בה.

 

כשתלמידי בית ספר עולים על האוטובוס, חשוב לוודא שמדובר במסגרת הבטוחה ביותר

 
כהורים וכאנשי החינוך, הדרך הכי טובה שלנו להבטיח את העמידה בסטנדרטים המחמירים והגבוהים ביותר בכל מה שנוגע לבטיחות התלמידים, הדרך היא ממש פשוטה – עלינו לפנות לחברת הסעות ברמה הגבוהה ביותר. רק כך נוכל להבטיח את בטיחות הילדים שלנו, ורק כך נוכל לדעת שעומדים בכללי הבטיחות הנדרשים כולם במהלך הנסיעה, לפניה ואחריה.

לברורים נוספים חייגו עכשיו -